Poznajcie BlackBox

Witajcie!

Zaczynamy naszą działalność, dlatego chcielibyśmy Wam trochę przybliżyć naszą firmę, tak abyście wiedzieli jak funkcjonujemy oraz co mamy dla Was do zaoferowania. Restauracja Stara Rzeźnia, którą prowadziliśmy, przestała funkcjonować ponad 3 miesiące temu. Jednak jako firma wciąż funkcjonujemy, a nasi kucharze i kelnerzy cały czas są z nami, pracując nad nowymi pomysłami. Jednym z owoców naszej pracy twórczej jest nowa firma na rynku cateringów dietetycznych – BlackBox. Korzystając z doświadczenia naszych kucharzy i pracy z dyplomowanym dietetykiem, chcemy Was karmić smacznie, zdrowo i dietetycznie.

Restauracja w pudełku

Jak już pewnie zauważyliście naszym nadrzędnym hasłem jest „Restauracja w pudełku”. Za tym sloganem stoi nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Przekładamy je teraz na tworzenie dla zbilansowanych posiłków z dostawą pod wskazany adres. Żywienie „pudełkowe” nie musi być nudne, a naszym zadaniem jest, abyście sami się o tym przekonali. Prowadząc nasze restauracje zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy na zadowolenie naszych Gości. Nie inaczej jest teraz w przypadku cateringu BlackBox. Po prostu zamówcie, a sami się przekonacie. Wiele tygodni prób poświęciliśmy na to, abyśmy mogli Wam zaprezentować naszą ofertę. Bazujemy na naszych autorskich przepisach, niejednokrotnie wykorzystywanych w prowadzonych restauracjach, więc z pewnością się nie zawiedziecie!

Produkty których używamy, będą Was zaskakiwały każdego dnia i pozwolą zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Posiadamy propozycje jadłospisów dla osób o różnych preferencjach oraz potrzebach żywieniowych (z uwzględnieniem kilku możliwych kaloryczności zestawów menu). Wśród wariantów menu:

▫️ dieta standardowa,
▫️ dieta sportowa,
▫️ wegańska,
▫️ wegetariańska (oraz wegetariańska z rybą),
▫️ dieta bez glutenu, dieta bez laktozy oraz łączona.

W BlackBox nie pójdziemy na kompromisy.

Decydując się na naszą ofertę możesz mieć pewność, że każda z potraw, jaką Tobie zaserwujemy będzie tworzyła małe kucharskie arcydzieło.

Nad Waszym zadowoleniem pracuje zespół kucharzy z wieloletnim stażem, kierowcy, którzy dotrą w każde wskazane miejsce zawsze o czasie i oczywiście dietetyk, która nad wszystkim czuwa. Ich wszystkich będziemy Wam systematycznie przedstawiać, ponieważ wychodzimy z założenia, że to w głównej mierze oni są sercem naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że też chętnie ich poznacie.

Na naszym blogu będziemy starali się regularnie tworzyć treści dotyczące zdrowego stylu życia, zdrowego żywienia czy optymalizacji Waszych nawyków (nie tylko żywieniowych!). Planujemy również wpisy dotyczące treningu, zarówno wyczynowego, jak i rekreacyjnego. Mamy wiele wiedzy do przekazania i nie możemy się doczekać, aż się nią z Wami podzielimy. Informacje będziemy “dawkować”, ponieważ jak sami wiecie, co za dużo to niezdrowo.

Tyle tytułem wstępu. Mamy nadzieję, że rozpoczynając z nami przygodę, tym samym rozpoczniecie pracę nad swoim zdrowiem, samopoczuciem oraz ciałem i będzie ona długofalowa. Pamiętajcie, że to my jesteśmy dla Was! Każde Wasze uwagi z pewnością weźmiemy sobie do serca. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,
Marek Kunikowski – Właściciel
BlackBox – Catering Dietetyczny