O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która na rynku usług gastronomiczno- cateringowym działa już ponad 20 lat. Wiele lat pracy pomogło nam zrozumieć czego potrzebują nasi Goście, a Was jako Klientów naszego cateringu dietetycznego, też chcemy traktować jak naszych Gości.

BlackBox jest naszym najnowszym dzieckiem jeżeli chodzi o branżę cateringową. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych kucharzy staramy się stworzyć alternatywę na rynku tych usług. Ludzie którzy z nami pracują od kilku lat i współtworzą naszą firmę zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, tak abyście byli zadowoleni z produktów które finalnie trafiają do Waszych domów czy biur.

Lata pracy przy żywieniu osób w różnych formach pozwoliło nam stworzyć naszą autorską bazę przepisów. Żywienie w pudełkach nie musi być nudne! Mamy nadzieje że jak raz skorzystacie z naszej oferty to zostaniecie z nami na trochę dłużej.

Dlaczego my?

To pytanie na pewno pada w momencie wyboru firmy cateringowej. Jedno jest pewne- to, że jesteśmy nową firmą nie znaczy, że nie mamy doświadczenia! Wybierając BlackBox masz pewność, że produkty są najwyższej jakości, a procesy technologiczne są zróżnicowane i pozwalają nam dostarczać nasze posiłki w ich najlepszej postaci.

Nasz system przygotowywania posiłków i ich dostawa pozwalają maksymalnie skrócić czas od momentu produkcji do ostatecznej dostawy w miejsce docelowe. Dania na dzień następny zawsze szykowane są w godzinach wieczornych i wyjeżdżają do Was bardzo wczesnym rankiem. Taki system gwarantuje Wam, że dania które otrzymacie są świeże i zachowują wszystkie swoje wartości odżywcze.

Nie idziemy na skróty i mamy świadomość odpowiedzialności za Wasze zdrowie i dobre samopoczucie. Diety wyliczane są przez naszego dietetyka bardzo skrupulatnie i zamawiając dietę z konkretną ilością kalorii macie absolutną pewność, że spożywacie ich taką ilość jak rzeczywiście potrzebujecie.